Crohnova choroba

Crohnova chporpoba je následek delsí nepovšimnuty špatné střevní flory, casto začínající smal kyselinami, kde se mikrobyz potravin v žaludku místo zničení kyselinami naopak rozmnožil a dostanou do střev ve velkém množství.

A samozřejmě mezi nimi jsou i různé škodlivé, co po case začnou ničit střevní stěnu a vede to až k vředům na střevech, tj ulcerózní kolitidy a značně zkrácena zivotu.

Ale doplněním kyselin a enzymů, také mikrovlákniny a probiotik se tento proces da zastavit a obrátit, když je v střevech dobře rozmonzena probiotickými flora, coz vytisknout škodlivé mikroby a střeva se postupně zhojí a zregenerují. Toto ale neučí lékařů, tých učí jen diagnóz a použila patentovaně chemické léky, nic jiného. Takze pro ně je řešení běžných trávicích potíží neznama oblast. Naopak při nedostatcích kyselin co se projevují Palais předepisují protikyselinove léky, ciom uplne zničí kyselinové bariéru v žaludku proti průniku různ mikrobů do těla a samozřejmě zničí trávení a absorpci.

Ale vyřeší palu, neboť bez kyselin nic nemuze pálit, viďte.
Helicid zastavit tvoření kyselin tj zničí i trávení, i žaludeční kyselinové bariéru vuci mikroby nacházejícího se zejmena na syrových potravin. Takze se ti rozmnožil v žaludku a dostanou ve velkycy množstvích do střev a mnohé z nich nejsou probiotika, ale škodlivé mikroby. Takze se jejich tělo nejprve snaží vyhodit průjmy, ale když to neadresné, postupně ti to nici střeva, z IBS na Crohn az na vředy na střevní stěně = ulcerózní colitida.

Prebvytok kyselin je lékař sirény lživé mýtus předepisovat protikyselinovych léků.

Jedině přesně měření stavu a vylučování kyselin je přes 40 let stara metoda, Heidelbergova kapsle, o které gastroenteorologovia nechtějí slyšet, neboť to by odhalilo jejich lež o tzv "přebytečné kyseliny" v žaludku

Slevový kupón

iherb-kod.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one