Výtažky z třezalky / st john 's wort, s obsahem 0.3% hypericin a 3% hyperforinu mě účinku SSRI, SNRI, zvysuje hladinu dopaminu iv GABA v mozku, tj je mnohem účinnější, než jen SSRI.
Bohužel jediný vyrobek, co ma zarucene tento obsah vyrabi firma Paradise Herbs, pod jménem St John 's Wort, a účinná dávka, nárazově a nenávykový su 3 kapsle tohoto vyrobku jednou za den, a jen podle potřeby.
Účinek zacina asi 2 hodiny po sebrat, a trvá přes 8 hodin. Moje zena to např pouziva podle potřeby uz alespon 10 let. Obvykle ne více, nez 2 krat tydne.
Neurotransmitery se v těle vytvářejí neustále, ale spotřebovávají velmi nepravidelně, ve stresu mnohonásobně více, takze jejich hladina muze klesnout až do příliš nízkým = deprese a ruzne jine nervově problemy. Tento jmenovaný vyrobek tomu zabrání.
Nuz hypericin i hyperforin su príliš mnoho výzkumů prokázáno jako účinné na různé hladiny neurotransmiterů, moje zena to pouziva dost casto a proto nemá povodně deprese ani pocity úzkosti z davů a stresových situacii.Nemecki lékaři jejich předepisují víc, než jine AD, to také něco říká.

Takze ja více důkazů na to nepotřebuji. Inac v case stresu, když jsem si myslel, ze se nervově zhroutil jsem to pouzil párkrát i já a zabralo mi to vyborne.
rozne antidepresivně chemikálie mohou vyvolávat i bolest hlavy, mimo jiné, neboť je to zamoření, navíc návykové.

Já osobně bych ziadne chemicke antidepresiva nebral, je dost neškodný přírodních latek na adresování depresi, bez škodlivých postranního účinkovat.

Slevový kupón

iherb-kod.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one