J plno doplňků proti cukrovce DM-2, ale když mě zničený privosd krve někde a vytvářejí se mu tasm nehojící rány (bércové vředy) tak na to osdporucam směs kokosový olej, moučkového cukru a par kapek citricidalem.

Samozřejmě na obnovu cirkulace odporucam fibrinolytixcke enzymy (Nattokinázy, serrapaptaza) a na snížení cukru v krvi jest co nejméně sacharidů a cukrů a cvicit, tj nejméně 2 krat denně chodit aspoň 45 minut, co najrychlekjsie, aby spálil co nejvíce cukru v krvi.

Z doplňků, což beru i já (také DM-2) odporucam hlavně skořicí (půl lžičky denně), berberine 1 gram, ALA 2 x 300 mg, coccinia srdčitá, (břečťan gourd-druh tykvičky) 2 x 1 gram, výtažek z semovky Greško / fenugreek extract a ine
podstata boje proti cukrovce DM-2 je vyloučení co nejvíce sacharidů a cukrov.Najma chléb, rýži, pecivo, cukr v jakékoliv formě, těstoviny a podobně. Na to léky nepomáhají prakticky vobec.A třeba cvičit, hýbat se co nejvíce, aby tělo mohlo spálit cukr v krvi,. c0o se tam hromadit nejen z jídla, tj z cukrů a sacharidpov, ale také vytvoren v játrech a ledvinách.

Dobře je bratr i enzymy, zejmena na zlepšení cirkulace jako Nattokinázy a serrapaptazu. Připadne i enterické pokryty pancreatin. Su i ruzne doplňky, které pomohou snížit cukr, jako zejmena ALA, skořice, berberine, chrom a vanadium, výtažky z kino stromu atd. Já osobně bojuji s DM-2 už přes 20 let, bez léků a inzulínu, a zatím jsem OK.

Rány co se nechtějí hojit cukrovkáři si okamzite namažu směsí kokosového oleje a jemného moučkového cukru s par kapkami citricidalem. Tak se zahojí rychle, bez hnisání as minimálním jizvou. To mimochodem plati u kazdeho

Slevový kupón

iherb-kod.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one