Nuz drtivá většina lusi si myslí, že konspirační su dnes nemozne, ale to je jen jejich víra, nijak to není prokázáno. Když ale podívám např přes internet, nedají se najít zádné dlouhodobé vyzkumu na GMO produkty, a jelikož byly jistě nějakými skupinami děláno, tak musí být uměle zatajována. Nekolik teamů v USA, co se zabývalo takovým výzkumem bylo při prvním zjištění škodlivosti GMO defundovane a rozpuštěné. Takze za tím musi byt velmi silná dobře organizovaná skupina, která má jistě kromě peněz za patentovaně produkty i jine cíle, vcetne depopulace, což je globální zločin, který se nedá úplně zatajit.

Zde uvadat např ruzne spiknutí, skutecne al pochybně

rationalwiki.org Dnes podléhajících kontrole a ovládaná tisk a televize tisknou názor, že konspirační neexistují. To je samozřejmě lež, neboť nevidim žádný logický důvod, aby se různí bohatí a vlyvni lidé nespojovali a nepořádaly celosvětově na lepsie ovladani mas.
Genetické modifikace jsou velmi rychle a často prakticky v prirode nemozne změny obsahů / zlpozeni potravin. jelikož na změny si musi organismus zvyknout, kde často jen priodzeny vyber (tj ten co si nemavykne uhunie nebo se mě mensi moznost rozmnožovat) coz trva mnoho generací Tj kdyz se dělají velke změny ve složení potravin, ktere nas organismus nezvládá, tak následovně trpíme. Nuz projevuje se to na zamoření těla, lebpo mnpohe jine bílkoviny, nez historicky povodně nevíme pořádně rozkládat, což vedioe k různým alergiím ze zamořených a snížené celkvej imunitě.

To vse ale musíme snášet, protože se vědci kolem GMO spojili s politiky, co mají z toho velke zisky.A faktu kolem škodlivosti GMO se přesně potlačit. Zakrývají to samozřejmě humamnitou, tj snahou pomoc hladovějícím světu

Ale ve skutečnosti se jedna jen o obrovské peníze, co dostanou za využití patentovaného GMO produktov.Lebo kazdy, co jejich zasadit jim musi za to platit, dokonce vymáhal poplatky i od lidí, kde se GMO přeneslo krizoopelovanim ze sousedních poli. Místo toho, aby je luioa soudili, že dostali nezádoucí GMO zamoření.

Slevový kupón

iherb-kod.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one