Tj imunitu mozes mat velmi snížená, aniz by lékaři našli něco.

Také střevní flóry je zodpovedna za výše 70% imunity, tj když tam nemas dobře osazeny probiotika, mas jen 30% mozné imunity, nebo i méně, jelikož místo probiotik se ti tam usadí jine, vcetne škodlivých mikrobů.

Kazdemu odporucam bratr mikrovlákniny a nasazuje si probiotika a to celý život. Neboť v potravě jejich bohužel není dost.
Mam dalsi osobni dokaz na posílení imunity. Dostal jsem najednou zapal sedacího nervu ze jsem 3 dny nevěděl vůbec chodit. Bral jsem 2 x 15 gramů COLOSTRA, 2 x 10 gramů monolaurinu, 2 x 5 kapek citralu a 2 x 1 gram chaparalu. 4 den jsem se uz uměl postavit a pátý jsem uz dělal dřepy.

Masivní posílení imunity zde zapracovalo vyborne. Navíc na obnovu poškozených nervové izolace, myelinu jsem bral masivni davky rybího oleje, vlastně tresčích jater balené v tresčích oleji. Za týden jsem snědl 2 norske 300 gramové konzervy.

Ktery virus to byl, nevím ani mě to vlastně nezajímá příliš, ale mohl to byt HSV1 nebo 2, CMV, VZV, EBV a mozna i jine, co napadají nervově obaly / myelin a co běžně nosíme v těle celý život.
ty "Autoimunitní" su výmluva lékařů na infekce, co nevědí pořádně ani měřit, ani adresovat, tak to svede na "hlupe tělo napadající samo sebe" Ale za tím jsou velmi často různé mikroby od borelioaz, přes Chlamydie, ruzne L-formy a kedze tyto snižují imunitu, přiživit se na tom i nase viry, které nosíme permanentně v těle plno.

Takze odmaskovace jako NAC a serrapaptaza, antimikrobiální látky jako extrakt z olivových listů kapky samento coumanda a Bandera, také antivitralne, zejmena masivni davky COLOSTRA, monolaurinu a podobně nakonec ty tzv "autoimunní potlačit. Pomáhá při tom i cištení jater (protokol dr berksona) a enzymatický a absorbce pročištění těla.

Samozřejmě jod a selen pomáhají tělu znacne a to nejen štítné žlázy, ale i jinym žlázy a také su potrebne na výrobu enzymů, vcetne tělo cisticích.

Slevový kupón

iherb-kod.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one