Křečové žíly

Kompresní punčochy mohou křečové žíly este zhoršit. Třeba nosit kompresně puncochace, ktere tlačí rovnoměrně od pasa az po chodidlo. A různé antioxidanty a přípravky na zpružnění cév také pomáhají velkej většině.

Křečové žíly může dostat kazdy, bez ohledu na dědičnost, když mu začnou vystupovat cévy a ztratí na pružnosti. Moje zena mě na to náběh také, ale používáním kompresních Punčocháče, vykládaného si nohou co nejčastěji nahoru a jeden dostatku ruznych antioxidantů její stav po 40 letech je skoro stejný, jako před 40 lety, mě jen jednu větší křečovitě žílu a nezhoršuje se jí, tak jistě nema metličky, neboť pouziva krem s obsahem aescinu a K-vitaminu.

Zatím její sestry a máma v tom věku už měli nohy cele cerne navzdory kompresních podkolienam.
Nuz moje zena na radu starého lékaře před výše 35 lety začala nosit stahující puncochace. A světe div se, ani za 35 let se jí to nezhoršilo. Zatímco její sestře a máma měli v jejím věku uz uplne černé nohy. U nich je to prostě v rodině.

Takze da se tomu předejít zcela jednoduše mechanicky

Ked su cévy svírala okolním svalstvem nebo alespon stahujícími Punčocháče, tak se dále nerozšířil. A to co jí moje máma poradila, davat si nohy nahoru co nejvíce, při každé prilezitiosti předchází i otoků nohou, ktere jsou casto vyvolané ochablou buněk a pod hydrostatickým tlakem nahrnutí lymfy do nich, což vytvo Edém = opuchnutí.

Ruzne antioxidanty a vitaminy CE, D-3 a K-2, bioflavonoidy, escin a podobně zpružnit cévy a to také pomáhá částečně.

Slevový kupón

iherb-kod.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one