Na podporu libida u žen je dobra andělika čínská / Dong Quai, což je zároveň i vyborny zensky adaptogen

Davky su od 2 do 5 gramů byliny, nebo ruzne silnější výtěžku.
Na zlepšení libida odporucam zejmena Dong Quai / angelioka čínská, coz je vseobecne dobru adaptogen pro zeny, že ho nazývají v Cine ženšen pro zeny. Davek je několik gramů.
Inac i ruzne konzervační prostředky, což se používají na prodloužení zivotnosti ovoce a zeleniny obsahujku ruzne laťky, zejmena organofosfáty, což značně snižuje testosteron a celkově libido, dokonce i pocet spermií a jejich mobilitu, z někdejších 20 milion na průměrnou ejakulace před 70 lety na dnes průměrnou 5 milion, a podstatně méně mobilů, tj i otěhotnění je dnes mnohem problematičtější.

K tomu přidáme ještě ruzne chemikálie, jako např plasticizer, zejmena jako vystýlka konzeriev, což působí v těle jakoby estrogeny, což také vlastně mužů vlastně chemicky "kastruje" .Des je bezne ze chlapi už v 35 letech, mnozí i časné nemaji o sex zájem a su víceméně sterilní. navíc kedze začínají sex mnohem dříve v životě, mnozí už v 13 letech, tak jsou vlastně uz vyžitím = opotřebovaná.

Ale zřejmě to vse vas tady nezajímá, ved dnes su jine problemy, modernější, a tedy co ja stary chlap vím, takze z této temy odchadzam.

Slevový kupón

iherb-kod.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one