Rakoviny se tvoří při zamoření těla. Tj odmorovanie je prvni věc prevence proti rakoviny
Alternativní léčby ani lekarska léčba nezaručí vyléčení, jen ho dělají pravděpodobnější statistický.

A statistika u rakoviny je ve prospěch neškodný alternativ před chirurgií, ozařováním a chemoterapií, z nichž posledně dvě jsou známy karcinogeny, tj vytvoří rakoviny iu zdravých lidí. Nemluvě o umírání na ruzne jine následky techto "doporučeným" a az např v USA jediní dovolených metod. Mezi ně patří např smrt z poškozeného srdce, ledvin jater a ruznych nakažlivými chorobami, ktere poskodene tělo neumí potlačit.
Semena meruněk obsahují komplexně kyanidy, jako např protirakovinných amygdalin (vitamin B-17) nTreba jich ale jíst jen z mírou, několik denně, protože v žaludku se působením kyseliny chlorovodíkové z nich uvolňuje kyselina kyanovodikova.Nasa játra mě schopnort mensi davky kyseliny kyanovodíkové zneutralizovat, ale vetsi davky su jedovate.Moja zena to poznala, když v roztržitosti snědla místo 2 hrsti mandlí 2 hrsti meruňkovou semínek. Zrudla, az se dusila chvíli, myslel jsem že budu volat pohotovost, ale na štěstí za čtvrt hodiny to přešlo.

Takze ne více nez 10 semen najednou, prosim. Pro ty co chtějí sníst více, tak alespoň na tři krat, a roztáhnou po cas celeho dna.

Na léčení rakoviny ale třeba pouzivat amygdalin v roztoku DMSO do infuzi, ne větší davky ústně. Ačkoli mozno enterické pokryjte by to možná šlo, kedze v žaludku se enterické pokrytí, pokud mas dost kyselin nerozpustí, jen v střevech. Kdoví, možná rektální delivery amygdalinu by také bylo dostatecne bezpecne.

Slevový kupón

iherb-kod.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one