Trávení je věc dostatku kyselin enzymů, mikrovlákniny a probiotik. Nechutenství je také jeden z příznaky špatného nebo pomalu trávené.

Bohužel lekari ty 4 dulezite nahoru uvedene nijak nekontroluje. Ani kyseliny, ani enzymy, ani mikrovlákniny ani probiotické flóru v crevach.Skus si jmenované doplnit s jídlem a uvidis, ci ti to "kručení" projde.

Dalsia moznost je ze mas nějakých parazitů, co ta rabují o výživu a ničí svými výměšků tělo. Ani to povětšinou lekari nekontroloval
Při NEDOSTATKU kyselin v žaludku jídlo v nem kvasu a hnije. \ Vyroba kyselin v žaludku se da znicit i 2 dnovou žaludeční chřipka, jakých nyní obíhá hromada. Nuz a lékaři znají jen neutralizační a potlačování kyselin, nikdy praktiocky na ně nepředepisuje doplňky kyselin zřídka doplňky enzymů.
Trávení je věc dostatku kyselin enzymů mikrovlákniny a probiotik. Gastroenteorologovia nic z tohoto neměří, tj nemůžou říct o trávení nic, bohužel, i když se jako ohánějí diplomy.
su mnohé nákazy, což lékaři nevědí pořádně diagnózami.

A tak jistě nevědí pomoc při trávení a absorpci, ani při špatné střevní flore.

Ani při zamoření těla.

Takze jejich testy zřejmě nic z toho nemůžou objevit ani ti tedy zřejmě pomoct.

Odporucam ti aspoň na cas bratr neco silně antimikrobiální s velmi širokým záběrem, jako je 2 x 15 gramů COLOSTRA, 2 x 10 gramů monolaurinu a samozřejmě kyseliny, enzymy mikrovlákniny a probiotika.
Bolesti záhy su z kyseliny, co se ze žaludku dostala do jícnu a to je mozne jen násilně, kedze uzaver mezi žaludkem a jícnem se při dostatku kyselin pevně uzavírá. Tj v žaludku pro NEDOSTATEK kyselin je kvašení a hnití, ktorycy plyny násilně otvoru uzavwer mezi žaludkem a jícnem a proti kyselinám vůbec nektyty jícnu je třeba i slabými kyselinami napaden.

Když se přemnoží v žaludku i jiné mikroby pro nedostatek kyselin, i samoztrny žaludek muze bolet a někdo i to povazuje za palu

Zdravy žaludek nemuze pálit z kyselin, neboť je ochráněn žaludečních mazem Přebytek kyselin je mýtus na 99%, sirény lékařů. Bohužel přesně měření kyselin a jejich tvorby např už přes 45 let starou metodou

phcapsule.com

tento mýtus jasně vyvracel, ale pro to tuto metodu gastorenteorologovia nechtějí ani poznat.
Nuz mas nedostatek žaludečních kyselin a pro to kvašení a hnití v žaludku. A kedze se kyselinuy nwemeraju, jen odhadují, tak ti odhadli opak.

Korunu na to nasadí gastroenteorologovia ked ti Helicid zastaví uplne tvoření kyselin, takze ti v žaludku jídlo místo aby se trávili jen kvasem a hnije,

a tedy mas špatně trávení a absorpci živin. Tak se nediv že si slaby a ztrácí váhu, navíc hnilobně toxiny ta otravuju, nejen ze žaludku ale iz střev, kam se dostanou přemnožené škodlivé mikroby a dale se tam rozmnožil a otravuju telo.Znicia i probiotické střevní flóru, takze ztrátu 70% imunity a nejste uzitrocnych vitaminů a různých protilátek, což tvoří probiotika se ti tam tvoří různé toxiny. A po case mas IBS, coz pokracuje jak Crohn 'sa vede az k vredovateniu střev, tj ulcerózní kolitidu. To ked ti ale lékaři najdou, uz bude dost pozdě, neboť to nevědí ani vyléčit i tak, jen do nekonečna chemicky patentovanými léčivy potlačit.

Slevový kupón

iherb-kod.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one