O doplňcích IHERB

Inac co se týče obsahu doplňků, aspoň v USA jejich obsah musi byt + - 5% toho, co na nálepkách uvádějí. Inac se tho okamžitě ujme nasa FDA a vyropbcovia pokud neposlechne a nenapraví to, tak su pokutováni přinejmenším, ale i jejich výrobně mohou byt zavřete, majetek zabavených a dokonce mohou být vězněni. FDA mě velmi velkou moc.
Omluva se, mas pravdu, všechno je vlastně chemie, ale doplňky jsou z přírody a farmaceutické léky su patentovaně chemikálie, tj take, co na zemi nikdy nikde před tím neexistovaly.

Neboť patent mozes dostat jen když dokážeš, že předmět patentu předtím nikdy nikde nebyl a tys ho prvy (priorita) vyrobil. Udělení patentu znamená, že ty jsi jediný, co hop mozes 16 let a casto i déle s doplňkovými patenty pouzivat.Takze na tom se da velmi dobře vydělávat, na prirodni latky ziadna patentové ochrany neexistuje, proto se farmacia soustředí lprakticky jen na patentovatelné chemikálie a to uz od let 1920-tých a bojují tvrdě proti přírodním konkurenci vládne všem zdravotně varhany, skoly školské osnovy atd, proto jejich celkově nazýváme Medická monopol, který nepřipouští konkurenci.

Prirodni latky su všeljaké samozřejmě jen cast z nich se hodi na potravinové doplňky. Neboť v prirode su i prudké jedy. Ale na štěstí je v prirode řádově mnohem více latek, nez tych novych patentopvanych chemikálií a mnoho z nich je pro nas lepších co se týká zdravotního a udrzobneho účinku, jak patentovaně chemické léky. A pro to i sem pisem, aby se lidé o nich dozvěděli, kedze lékařský monopol se jejich snaží potlačit a všemožně očernit různymi lživým tvrzením. Já jsem toho názoru, že v demokracii mají lidé pravo byt všestranně informování ne jednostranně.

A znalosti kolem toho mam značně vyšší, než bezny lekar, co o doplňcích neví Zhruba nic, kdežto já to studujem z lékařské literatury těch vzácných odvážlivců lékařů a lékařských teamů, co se opovažuješ léčit inac, nez jejich v školách učili. A robim to už přes 20 let, tj jistě se na mna neco uz jen nalepili. A mnoho lékařů co jsem se s nimi za roky setkal mě poslouchali velmi pozorně. Vcetne profesorů a docentů na Slovensku.
Léky jsou schvalovány i při značné škodlivosti a kriterium je dokázat, že mají více uzitocnycy než škodlivé účinky. Když to splní, tak jejich nestahuje z trhu, ani kdyby způsobili tisice smrti. Ved např NSAID skupinu co je jen v USA zodpovedna za 120 000 návštěv pohotovosti a přes 17 000 úmrtí z vykrvácení ruzne. A to nemluvím ještě o zničených ledviny a játrech.

Potraviny a potravinové doplňky musí vyhovovat jen podmínku neškodnosti, tj musí být dostatecne bezpecne.

O tom ze to plati Švec statistika, kde na následky předávkování potravcinovych doplňků zemřeli údajně 2 lidé loni, zatímco na léky, schvaslene je odhad od 190 000 az výše 780 000 smrti v USA, podle toho, kdo ten odhad dìlat a jak to manipuluje na níze cisla.

Já tu nic nedehonestujem, jen uvádět pravdivé situaci.

Prave naopak, ty se snaží tlačit chemicke škodlivé léky, které mohou sposbit i smrt a tvrdit, že jsou bezpečnější, jak lékaři schválené potravinové doplňky.

Na Slovensku musí totiž potravinové doplňky projít rozborem, lékaři na to určenými, co uznají za neškodné a Ústavu hlavního hygienika, co jejich uzná za nezávadné.

V USA je sice FDA nemusi schvalovat, ale jakmile maji ledajaký škodlivé účinky, tak jejich FDA promptně stáhne s trhu, priopadne zavře i výrobně a uvězní vyriobcov. Takze na to, aby se bránili formovaly už dříve svaz povodně NNFA, ktery plati hromady laboratoří a vědců na to, aby zjistili, co je ucitocne a co může připadne škodit a tudíž se tomu zdaleka vyhnout. Je to sice podle zdravotního monopolu neoficiálně, ale zarucuje to, že se na trh nedostanou zdraví škodlivé doplňky, což by zničilo jejich výrobců a celkově očiernili reputaci doplňkového průmyslu.

Ze to dělají dostatecne dobře velmi jasně ukazuje statistika smrti.

Pro srovnání, jen z potrvinovycy otrav / nákaz v USA za ten rok zemřelo skoro 6000 lidí, což jasně naznačuje, že doplňky jsou podstatně bezpečnější, jakož i potraviny, natož že chemicke léky, které dnes i podle přiznání v casopisech jako Lancet a JAMA usmrtí více lidí v USA, jako vsechny infekční choroby dohromady. Tj su na "silničním" třetím místě v příčinách smrti, hned za cévními chorobami a rakovinami.
Nikdo iny, já studujem tyto věci už přes 20 let z periodik ruznych známých lékařů, co se s tímto zabývají.

Tj považovat mě za úplného laika, když lékaři bezne dostanou diplomy po 6 letech, je přece jen odvaha, az drzost.

Potravinové doplňky su prirodni materialy, ktere lekari schválili jako neškodné a bezpecne (podle FDA "generally safe") Voci tomu chemicke patentovaně léky maji prakticky vsechna hromadu možných postranních škodlivé účinky. Důvod je jednoduchy, patentovaně léky jsou látky, které před tím nikde neexistovaly a znamenají pro tělo nezname a zamořující materialy.

Prirodni samozřejmě neznamená neškodné automaticky, neboť priroda mě i silně jedy. Ale co je Schváleno lékaři jako neškodné je velmi pravděpodobně neškodné.

A když objeví nějakou škodlivé látky, tak ji okamzite zákazu prodávat jako potravinový doplněk.

Ale léky, ktere maji ruzne škodlivé ucinky casto i dokonce smrt se nadále vesele předepisují Takze se např smrt v důsledku predpisovycy chemických léků probojovala na 3 místo, hned za cévními chorobami a rakovinami

A pro to měla cast odvážných lékařů proti tomu postavila a začali pouzivat neškodné potravinové doplňky na léčení, s velkým úspěchem. A když jsem se o tom doslechl začal jsem se o to před výše 20 lety zajímat, předplatil jsem si knihy a periodika těchto lékařů a od té doby se jimi řídím, i cela moje rodina a hromada znamych.A dwefinitivne mi to, i druhým dobře slouzi.

Nuz ale kazdy si muze vybrat podle sve vole, jen na to, aby si mohl svobodně vybrat musi poznat obě strany, ne jen diktat současného medických monopolu.

A na to, abyste znali i zde zatajována druhy stranu, tj těch odvážných lékařů, co se rozhodli léčit inac, nez jejich v školách naucili sem i pisem, nezjistil, a za cenu mého vzácného a drahého casu.

Slevový kupón

iherb-kod.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one